Wynajem auta

0

Pojazd, którym przyszła para młoda pojedzie do urzędu, kościoła czy na salę weselną zazwyczaj wyróżnia się ozdobami w charakterze ślubnym, jednak do nowożeńców nie tylko ten fakt się liczy. Generalnie wybór pada na dobrej lub wysokiej klasy auto, choć niejednokrotnie pary ceniące sobie oryginalność wybierają cabriolet, bryczkę, a także samochody zabytkowe, co w dużej mierze zależne jest od upodobań, statusu społecznego i miesiąca, w którym ślub ma się odbyć.

Czy zawsze jest konieczność wynajmu pojazdu? Oczywiście, że nie! Jeśli w gronie znajomych mamy kogoś, kto dysponuje pojazdem naszych marzeń nie powinniśmy narażać się na dodatkowe koszta wynajmu, a uzgodnić ważne kwestie z osobą nam znaną, która na pewno wyświadczy przysługę w tak ważnym dla nas dniu życia, gdzie koszt będzie nieporównywalnie niższy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas organizacji ślubu postawić na swoje auto, jeśli uważamy, że jest wystarczająco reprezentacyjne, a oszczędność znacząca, nie ma sensu przepłacać.

Na co natomiast zwrócić szczególną uwagę , kiedy koniecznie chcemy wynająć pojazd? Rada konsultanta ślubnego jest jednoznaczna, a mianowicie wybór między dwoma dominującymi na rynku modelami, czyli A, lub B. Pierwszy model charakteryzuje się tym, iż płatność polega na umówionej stawce za każdą godzinę wypożyczenia i opłaca się to tylko wtedy, gdy para młoda nie organizuje wesela lecz cała ceremonia kończy się na ślubie w kościele czy urzędzie. Model B, to propozycja dla tych, którzy oprócz ślubu robią także zabawę weselną, a miejsca te są od siebie odległe, ponieważ w tym przypadku płatność za usługę jest stała.

Pozostają również kwestie wyboru marki czy koloru. Nie powstydzimy się, kiedy zdecydujemy się na limuzyny marki Audi, Mercedesa, BMW lub Hammera, a z popularnych  mniej reprezentacyjnych aut jeżdżących po naszych drogach  Jaguara, BMW, Volvo, czy Dodge. Nie eksperymentujmy jednak z kolorem,  konsultacje ślubne potwierdzają, że warto zauważyć, iż biel i czerń do owej sytuacji nadaje się najbardziej, gdzie w ramach wyjątku można skorzystać również z koloru srebrnego.

Przeglądając oferty typu samochody ślubne bierzmy pod uwagę tylko te, które spełniają Wasze wymogi i kryteria, czyli wolny termin, możliwość wcześniejszego obejrzenia samochodu, oraz dostępna cena.

Blog ślubny dla przyszłych par młodych. Dzielimy się wiedzą, aby Twój dzień ślubu i wesela był taki, jakim sobie go wymarzyliście. Wszelkie uwagi proszę kierować na maila lub poprzez messengera. Pozdrawiamy!