Wybór bielizny

0

Przygotowując się do ślubu głowę panny młodej zwykle zaprząta sukienka, dodatki i mnóstwo innych rzeczy, jednak Dziewczyna, Kobieta, Sexy, Bielizna

okazuje się, że również bielizna nie jest wcale mniej ważna. Można by pomyśleć, iż w ogóle jej nie widać więc bez różnicy jaką ubierzemy i tutaj bardzo się mylimy.

Ogólnie bieliznę dopasować trzeba do szeregu innych kwestii, jakimi jest sylwetka, krój sukni, kolor sukni, oraz wygoda. Na początek jednak sugerujemy się sukienką, gdzie biustonosz wybieramy pod kątem dekoltu. Tylko idealnie dobrany biustonosz sprawi, iż dekolt panny młodej będzie wyglądał olśniewająco, czyli biust nie będzie na wierzchu, ale piersi będą podniesione na odpowiedniej wysokości, oraz w odpowiednim ścisku. Bardzo nieestetycznie wygląda, jeśli piersi leżą w dużym odstępie od siebie bądź za sprawą źle dobranego biustonosza są spłaszczone czy nie wypełniają całej miseczki. Panie, które posiadają obfity biust powinny wybierać biustonosze lekko usztywniane, które owego biustu nie powiększą, ale go odpowiednio ułożą. Natomiast kobiety o małym biuście mogą skorzystać z modeli biustonoszy push up, jakie wizualnie powiększą i uwydatnią ich piersi.

Majteczki, to kolejna część bielizny, na którą trzeba zwrócić uwagę. Do wyboru mamy wiele rodzajów np. figi lub stringi. Pamiętajmy jednak, iż sylwetka weryfikuje krój danych majtek. Jeśli panna młoda jest szczupła, a jej pośladki kształtne może wybrać stringi. Mimo to jest jeden warunek, a mianowicie musi ona być przyzwyczajona do ich noszenia w przeciwnym razie przez cały czas będzie odczuwała duży dyskomfort. Jeśli chodzi o figi na rynku jest ich mnóstwo. Jedne są bardziej, a drugie mnie wycięte, co trzeba brać pod uwagę mając świadomość własnej sylwetki. Nigdy nie sugerujmy się tylko i wyłącznie tym, iż dane majtki nam się podobają, gdyż źle dobrany rozmiar również nie wpłynie korzystnie. Zbyt luźne będą się przesuwać, natomiast za ciasne uwierać. Niemniej jednak ciasna bielizna ma duży wpływ na nasz wygląd, tym bardziej jeśli sukienka jest obcisła. Zaznaczona linia majtek i stanika, oraz uwydatnienie zza owej linii wszelkich krągłości potrafi oszpecić efekt nawet najwspanialszej sukni na świecie.

Blog ślubny dla przyszłych par młodych. Dzielimy się wiedzą, aby Twój dzień ślubu i wesela był taki, jakim sobie go wymarzyliście. Wszelkie uwagi proszę kierować na maila lub poprzez messengera. Pozdrawiamy!