Wieczór kawalerski

0

Wieczór kawalerski obrósł już licznymi legendami, co znalazło swoje odbicie w niejednej hollywoodzkiej produkcji. Żeby ten wieczór był wyjątkowy i żebyście zapamiętali go do końca życia, wcale nie musi skończyć się w Bangkoku. Mamy dla Was kilka rad, dzięki którym organizacja tej niezapomnianej nocy będzie prostsza.

Nie ma sztywnej reguły, czyim zadaniem jest organizacja wieczoru kawalerskiego, choć przyjęło się, że organizuje go świadek. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zorganizował go Pan Młody, albo żebyście zorganizowali go wspólnymi siłami. Podobnie jest z kwestiami finansowymi. Możecie je rozłożyć pomiędzy wszystkich uczestników zabawy, bądź jeśli macie gest i warunki – sfinansować całość.

Wieczór kawalerski organizuje się kilka dni przed ślubem – na wypadek, gdybyście jednak obudzili się w Bangkoku, bądź w innym zakątku świata i potrzebowali czasu na powrót do kraju. Jeśli zadajecie sobie pytanie, kogo zaprosić – odpowiedź może być tylko jedna: tych, bez których nie wyobrażacie sobie tego wieczora, osób z którymi wiecie, że będziecie się dobrze bawić.

Pozostaje jeszcze kwestia gdzie się bawić? Pomysłów jest wiele i jedynym, co może Was w tej kwestii ograniczać, jest Wasza własna wyobraźnia i oczywiście, jak zawsze fundusze. Jedną z najprostszych możliwości (nie oznacza to, że nudnych) jest impreza zorganizowana w domu, którą możecie urozmaicić różnymi grami i zabawami.

  1. Gra w wyzwania. Możecie przygotować ją samodzielnie lub skorzystać z gotowych zestawów. Zasady są proste. Każdy losuje dla siebie zadanie. Ich treść może być różna – w zależności od tego, jak bardzo odważni i szaleni jesteście.
  2. Co cię czeka. Jest to nie tyle gra ile uświadomienie – z przymrużeniem oka co czeka go po ślubie. Mowa tu o metamorfozie jako przechodzi partnerka po ślubie (kochana żabka zmienia się w ropuchę, czarodziejka w czarownice itp.).
  3. Piwna ruletka. Będziecie mieli po niej trochę więcej sprzątania, ale także i sporo śmiechu. Na stole ustawiacie sześć puszek. Uczestnicy zamykają oczy a jedna z osób (ta która nie gra)bardzo energicznie potrząsa jedną z puszek. Każdy z uczestników wybiera puszkę i stawia sobie na głowie. Otwierają je na raz. Odpada ten, którego piwo zalało. Gramy do ostatniej osoby.

Kolejnym sposobem na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru, jest wyjazd do innego miasta, które zapewni Wam dreszczyk emocji – wszystko będzie nowe i nieznane. Jeśli zdecydujecie się na wyjazd, nie zaczynajcie alkoholowego świętowania w pociągu czy autokarze, w końcu macie dobrze się bawić do białego rano. Nie możecie pozwolić, żeby film urwał Wam się jeszcze przed właściwą zabawą i waszymi jedynymi wspomnieniami były widoki zza okna.

Możecie postawić także na aktywne, sportowe spędzenie tego wieczora. Jazda na gokartach, ścianka wspinaczkowa, strzelnica, zawody paintballowe, czy dla bardziej odważnych skok na bungee. Musicie pamiętać jednak, żeby nie łączyć tych rozrywek
z alkoholem, lepiej nie narażać się na urazy i kontuzje –  tym bardziej że ślub za pasem.  Możecie także postawić na dyscypliny bardziej statyczne, dla fanów hazardu – turniej brydża albo pokera. Wszystko zależy od tego, co lubi robić Pan Młody, w końcu tego wieczora, to on powinien bawić się najlepiej.

Jednym z najbardziej kłopotliwych zagadnień związanych z organizacją Wieczoru Kawalerskiego, jest obecność bądź nieobecność na nim striptizerki. Niektórzy uważają, że bez tego typu atrakcji nie może obyć się żaden Wieczór Kawalerski, podczas gdy dla innych jest to – najdelikatniej mówiąc – niezbyt dobry pomysł. W tej drugiej grupie znajdują się nie tylko przyszłe Panny Młode i partnerki bawiących się na takim wieczorze mężczyzn, ale także niejeden Pan Młody. Jeśli nie chcesz na swoim Wieczorze Kawalerskim nagich kobiet, po prostu to powiedz – to ma być Twój wieczór.

Jeśli nie czujecie się dobrze w organizowaniu, możecie zdać się na profesjonalne firmy zajmujące się organizacją Wieczorów Kawalerskich. Możecie wybrać z wielu różnych wariantów, dzięki czemu możecie mieć pewność, że znajdziecie coś dla siebie.

 

Strony z akcesoriami, grami, gadżetami na wieczór kawalerski:

  1. http://www.niecenzuralne.pl/gra-wieczor-kawalerski-id-572.html
  2. https://partyworld.pl/pl/c/Gry-i-zadania-na-wieczor-kawalerski/2253526
  3. http://www.godstoys.pl/gadzety-na-wieczor-kawalerski
  4. http://www.photofancy.pl/produkty/koszulka-na-wieczor-kawalerski.html

Firmy organizujące wieczory kawalerskie

  1. http://www.crazykawalerski.pl
  2. https://mainevent.pl/kategoria-produktu/wieczor-kawalerski-warszawa/
  3. http://eventforyou.com.pl/wieczory-kawalerskie/

Blog ślubny dla przyszłych par młodych. Dzielimy się wiedzą, aby Twój dzień ślubu i wesela był taki, jakim sobie go wymarzyliście. Wszelkie uwagi proszę kierować na maila lub poprzez messengera. Pozdrawiamy!