Sukienka dla osoby puszystej

0

Mogłoby się wydawać, że wybór sukienki ślubnej jest czymś oczywistym i przy tak ogromnym rynku branżowym nie będzie z nim żadnego problemu. W dniu ślubu każda kobieta powinna czuć się wyjątkowo, co jednak kiedy problemy zaczynają się już na poziomie wyboru sukni ślubnej? Istotnym faktem jest to, że każda kobieta posiada zupełnie inną sylwetkę. Rynek sukien ślubnych oraz cały rynek modowy nastawiony jest głównie na rozmiary uniwersalne dlatego właśnie w sytuacji kiedy w standardowym salonie pojawia się kobieta puszysta, a pracują w nim nieodpowiednie osoby to może pojawić się nie lada problem.

Kilka kilogramów więcej nie powinno stać się przeszkodą w osiągnięciu wyglądu idealnego. Każdy porządny salon sukien ślubnych powinien mieć ofertę przygotowaną również dla nieco bardziej puszystych Pań lub zaoferować możliwość przeróbek w modelach mniejszych czy uszycie sukienki na wymiar – tu właśnie sprawdza się wykwalifikowany personel.

Sukienka dla osoby z kilkoma kilogramami za dużo powinna być odpowiednio dobrana aby ukryć wszystkie niedoskonałości, a jednocześnie również wyeksponować to, co w sylwetce najpiękniejsze. Doskonałym wyborem nie tylko dla kobiet puszystych, ale i dla takich zbyt chudych okazuje się klasyczny, tradycyjny kształt sukienki według litery A. W przypadku kiedy otyłość dotyczy okolicy brzucha czy bioder można również zdecydować się na sukienkę odcinaną pod biustem, która ukrywa wszystko to, czego nie powinno być widać.

Umiar w przypadku wyboru sukienki dla osoby puszystej to najważniejsze na co warto zwrócić uwagę. Nie należy stawiać na falbanki czy warstwową strukturę ponieważ optycznie pogrubi to jeszcze sylwetkę. W tym przypadku wskazane byłyby pionowe przeszycia.

Należy zwrócić również uwagę aby sukienka nie była zbyt opięta ponieważ materiał zbytnio przylegający do ciała zdecydowanie nie będzie się dobrze prezentował.

Możliwości wyboru w przypadku kobiet puszystych jest naprawdę bardzo dużo. Wystarczy trafić do odpowiedniego salonu i oddać się w ręce specjalistów, którzy w swoim fachu są najlepsi.

Blog ślubny dla przyszłych par młodych. Dzielimy się wiedzą, aby Twój dzień ślubu i wesela był taki, jakim sobie go wymarzyliście. Wszelkie uwagi proszę kierować na maila lub poprzez messengera. Pozdrawiamy!