Rezygnacja z kwiatów na rzecz

0

Pewnie każdy słyszał już o tym, iż wiele par młodych odstępuje od tradycji przyjmowania kwiatów na rzecz innych ciekawszych i bardziej oryginalnych na dzisiejsze czasy rzeczy. Bywa, iż choć bardzo byśmy chcieli wstydzimy się zaproponować naszym gościom inną formę obdarowywania niżeli właśnie bukiety kwiatów, co jest zupełnie niepotrzebne, ponieważ odpowiedni wierszyk może być całkiem przyjemnym, a czasami wręcz humorystycznym podejściem do owej sprawy. Pomysłów w zastępstwo kwiatów okazuje się być sporo, a z dnia na dzień przybywa ich coraz więcej. Jedni sugerują się oryginalnymi pomysłami gwiazd, inni starają się wymyślić coś własnego, o czym jeszcze nikt nie słyszał.

Wina, Butelka, Etykieta, Gronowego, Liść, Winobranie

Najbardziej popularne pomysły, które próbują przekonać zaproszonych gości o tym, iż kwiaty zbyt szybko usychają mają na celu spełnienie marzeń owej młodej pary bez względu na fakt czy ten gest będzie dotyczył ich bezpośrednio, czy nie koniecznie. Pomysł zatem ma wiele wspólnego z pasjami bądź charakterami pary młodej. Na co zatem para młoda chętnie chce zamienić bukiety kwiatów w wierszykach wewnątrz zaproszenia?

Lotto, Hazard, Gra, Kupon, Liczby, Pieniądze, Liczba

– kupony lotto (mnóstwo gości, to na pewno większa szansa na wygraną)

– zdrapki lotto (podobnie jak z kuponami szanse na pewno są większe)

– wino (przyjmując, iż każda para gości obdarzy nas butelką wina możemy po ślubie cieszyć się całkiem oryginalnym barkiem)

– kwiaty doniczkowe (bywa, że pasjonują nas kwiaty w doniczkach, dlatego są lepszym rozwiązaniem niż cięte)

– książki (w momencie, kiedy lubimy czytać i planujemy zagospodarować biblioteczkę)

– karma dla określonych zwierząt (przemowa dobrego serca, gdzie po ślubie para młoda odda karmę do danego schroniska)

– maskotki (wsparcie pary młodej względem dzieci z domów dziecka i innych placówek)

– wpłata drobnej kwoty na podane wcześniej konto fundacji (moda dopiero co trafiła do naszego kraju jednak wiele par już ją stosuje)Książki, Odczyt, Relaks, Liliowy, Bank, Stary

Ogólnie rzecz biorąc kwiaty rzeczywiście szybko więdną, a w następstwie lądują w koszu, dlatego para młoda nie powinna czuć się nieswojo zamieszczając wierszyk z prośbą o tzw. ,,zamianę” na rzecz bardziej sensowną, przynoszącą więcej radości młodym lub potrzebującym. Goście natomiast nie powinni owego wierszyka potraktować, jako pewnego rodzaju stawianie ich przed faktem dokonanym. Jeśli parze młodej akurat nie kwiaty sprawią radość, a inna forma niedrogiego, a czasami nawet tańszego niż bukiet kwiatów drobiazgu warto w tym szczególnym dniu im ową radość sprawić. Niemniej, jeśli tą radością ma być pomoc potrzebującym, jako goście musimy docenić to, iż para młoda, na której weselu przyjdzie nam się bawić okazuje się być czułą na krzywdę innych, wartą pochwały i niecodziennie spotykaną parę.

Blog ślubny dla przyszłych par młodych. Dzielimy się wiedzą, aby Twój dzień ślubu i wesela był taki, jakim sobie go wymarzyliście. Wszelkie uwagi proszę kierować na maila lub poprzez messengera. Pozdrawiamy!