Niezbędnik Panny Młodej

0

Zazwyczaj każda panna młoda w dniu swojego ślubu wygląda olśniewająco. Fryzura, makijaż i strój są takie jak być powinny więc czego jeszcze chcieć oprócz sakramentalnego ,,tak,, i zabawy do białego rana?

Niestety, w każdym momencie może zdarzyć się coś, co popsuje nam nie tylko dobry humor, ale widocznie ujmie naszemu wyglądowi. Aby być przygotowaną na owe ewentualności warto już wcześniej zaopatrzyć się w tzw. niezbędnik panny młodej, którym może to być mała torebka bądź elegancki pasujący do okazji ściągany za pomocą tasiemki woreczek. Jak wiadomo powinny się tam znaleźć odpowiednie rzeczy, które nie wymagają wiele miejsca jednak mogą uratować nas niejednokrotnie w trudnych sytuacjach.

Po pierwsze wkładamy do niego istotne kosmetyki, za pomocą których odświeżymy swój makijaż. Nawet ten najtrwalszy potrafi tracić na wartości w trakcie mijających godzin, dlatego szminka bądź błyszczyk, puder, chusteczki matujące i tusz są konieczne. Nie wolno również zapomnieć, aby włożyć perfum, który kupiłyśmy specjalnie na tę okazję, oraz odświeżacz do ust, który przez całą noc zapewni nam komfort przytulania się z gośćmi.

Choć utrwalona lakierem fryzura trzyma się idealnie nigdy nie wiadomo czy jej stan nie pogorszy się podczas tańców i innych zabaw weselnych. Zatem w niezbędniku powinny znaleźć się również takie rzeczy jak dodatkowe wsuwki, mała buteleczka lakieru do włosów, oraz grzebień.

Przypadki losowe charakteryzują się mnóstwem nieprzyjemnych sytuacji, jakie niestety zdarzają się nawet w dniu ślubu. Z tego powodu do niezbędnika powinnyśmy włożyć także proszki przeciwbólowe, plaster, agrafki, nici i igłę czy dodatkową parę rajstop. Jak nam wiadomo ból nie wybiera dnia ani godziny, nowe buty mogą okazać się wcale nie takie wygodne jakby się mogło zdawać, a sukienka to tylko materiał, który w każdym momencie może ulec zniszczeniu podczas weselnych zabaw. Posiadając owy niezbędnik będziemy spokojne, gdyż nawet miałby się on w ogóle nie przydać na pewno warto mieć go w zasięgu ręki, ponieważ sytuacje, o których mowa powyżej mogą przydarzyć się naszym gościom.

 

Blog ślubny dla przyszłych par młodych. Dzielimy się wiedzą, aby Twój dzień ślubu i wesela był taki, jakim sobie go wymarzyliście. Wszelkie uwagi proszę kierować na maila lub poprzez messengera. Pozdrawiamy!