Oczepinowo – miejsce bardzo ślubne

0

Oczepinowo jest jak San Escobar. Nikt go nie widział, ale każdy o nim mówi 🙂 Tak na poważnie to portal ten, powstał z myślą o przyszłych parach młodych. Jesteśmy w zasadzie reaktywacją starego pomysłu, jednak teraz z większą garścią aspiracji popartych nieodzowną chęcią stworzenia czegoś dla was, o was. Tak powstało oczepinowo.pl. Znajdziecie tutaj artykuły związane z ogólną tematyką ślubną oraz około ślubną. Jako, że to miejsce ma być dla par młodych – czekamy na wszelkie sugestie i chęci poznania jakiegoś zagadnienia bliżej. Jeżeli nie ma informacji na interesujący was temat – po prostu napiszcie. Postaram się, aby w najbliższym czasie taki tekst pojawił się na blogu.

Oprócz wiedzy pisanej, postaram się zadbać również o inne formy komunikacji. Nie będę pisać w tym miejscu co zrobię, co się pojawi. Jak będzie odpowiedni moment i czas, na pewno sami się o tym przekonacie i mam nadzieję, że docenicie starania swoją obecnością, lajkowaniem i udostępnianiem.

Lajki i zwiększona liczba odwiedzin będzie na pewno częścią mojego paliwa… Będzie to również paliwo do tego, aby portal unowocześniać i zachęcać do współpracy osoby, firmy związane z organizacją ślubów. Nie chodzi tutaj o reklamodawców i zarzucanie was wyskakującymi okienkami, ale o merytoryczną wiedzę osób związanych z tą branża i o przedstawienie jej w innych formach niż tekst.

Liczę na waszą obecność i zapraszam do lektury.

Miłego dnia!

Portal Ślubny

Blog ślubny dla przyszłych par młodych. Dzielimy się wiedzą, aby Twój dzień ślubu i wesela był taki, jakim sobie go wymarzyliście. Wszelkie uwagi proszę kierować na maila lub poprzez messengera. Pozdrawiamy!