Kredyt na ślub i wesele

0

Planowanie ślubu i wesela wiąże się z mniejszymi lub większymi kosztami w zależności od tego jak duże wesele planujemy. Bardzo dobrze wiemy, iż czekają nas opłaty, których na pewno nie unikniemy, natomiast reszta wydatków dotyczy często realizacji naszych marzeń o weselu, jakie towarzyszyło nam od dłuższego czasu. Bywa, iż znaczną podporą dla pary młodej są ich rodzice, którzy znaczną część wydatków pokrywają, jednak nie możemy zapominać o tych parach, które chcą zawrzeć związek małżeński i wyprawić wesele nie mając z różnych powodów wsparcia finansowego ze strony bliskich.

Euro, Monety, Waluty, Pieniądze, Żółty

W takim momencie pierwszą myślą, jaka nam towarzyszy jest zaciągnięcie kredytu. Powstaje jednak pytanie czy owy kredyt ma zaciągnąć pan młody, czy może pani młoda? Tego typu decyzja okazuje się być dość trudna, ponieważ zazwyczaj owy kredyt spłacamy kilka lat, natomiast bez względu na obecną wielką miłość nie mamy pewności jak potoczy się nasze małżeństwo w kolejnych latach.

Bardzo pocieszającą informacją jest to, iż niektóre banki coraz przychylniej odnoszą się do potrzeb finansowych przyszłych małżonków i od pewnego czasu dysponują ofertami kredytowymi na ślub i wesele, gdzie mimo nie posiadania jeszcze wspólnoty majątkowej za kredyt gotówkowy odpowiedzialne są dwie osoby, w tym przypadku przyszły małżonek i małżonka.Karta Kredytowa, Master Card, Karty Visa, Kredyt

Jakimi zaletami zazwyczaj charakteryzują się owe oferty? Przede wszystkim oferta jest jasna i przejrzysta bez żadnych ukrytych kruczków. Niemniej istotne jest niskie oprocentowanie, które otwiera przed młodymi możliwości spłat poszczególnych rat, a nie zatrzaskuje im drzwi w kwestii ich spłacania przed nosem. Szybkie załatwienie formalności, oraz otrzymanie gotówki.

Z racji tego, iż powyższe cechy są ujęte ogólnie przed staraniem się o kredyt na ślub i wesele warto zapoznać się z ofertami kilku banków i wybrać tę najlepszą. Ze statystyk natomiast wynika, iż na pierwszym miejscu pod kątem najkorzystniejszych ofert kredytów na ślub i wesele kształtuje się Get In Bank, na drugim mBank, natomiast na trzecim DB Kredyt Gotówkowy.

Euro, Pieniądze, Waluta, Europejski, Tło

Wybór odpowiedniego banku zawsze należy do zainteresowanych przyszłych małżonków, tym bardziej, że oferty potrafią się zmieniać. Warto jednak wiedzieć, iż istnieje możliwość zaciągnięcia kredytu na ślub i wesele, który mimo tego, że jesteście jeszcze przed ślubem dotyczy Was obojga i oboje musicie go spłacać. Ciekawostką jest także fakt, iż na stronie banków można wypełnić formularz, który do niczego nie zobowiązuje, jednak bez wychodzenia z domu można zasięgnąć potrzebnych informacji, jakie mówią o terminie spłat, wysokości rat, oprocentowaniu i wielu innych istotnych kwestii.

Blog ślubny dla przyszłych par młodych. Dzielimy się wiedzą, aby Twój dzień ślubu i wesela był taki, jakim sobie go wymarzyliście. Wszelkie uwagi proszę kierować na maila lub poprzez messengera. Pozdrawiamy!