Jak wybrać buty do ślubu

0

Buty do ślubu, to charakterystyczna część ubioru, która nawet jak ich nie widać ze względu na długość sukienki mają ogromną rolę do spełnienia. Po pierwsze powinny być kupione przed wyborem sukienki, dlatego, że wysokość obcasa ma znaczenie co do długości sukienki. W lepszym położeniu również jesteśmy, jeśli przymierzamy szereg sukienek już w butach ślubnych, a nie sandałach czy innych balerinach, w których do sklepu przyjechałyśmy. Ostatecznie jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby buty kupić  zaraz po wyborze sukienki, tym bardziej jeśli w salonie można dokonywać poprawek.

Buty, Buty Na Wysokim Obcasie, Buty Ślubne, Pantofel

Generalnie tradycją jest zakup butów ślubnych w kolorze bieli, a ewentualnie ecru. Wiele panien młodych idzie tą drogą, jednak obecnie zauważamy dużą zmianę w owych trendach, gdzie do białej sukienki panie kupują buty ślubne w intensywnym kolorze np. fioletu, czerwieni, pomarańczu itd. Do tego zestawienia dobierają w tym samym kolorze bukiet ślubny, co wizualnie wypada na prawdę bardzo oryginalnie i ładnie.

Nie można pominąć tak ważnej kwestii, jaką jest obcas. Zdajemy sobie sprawę z tego, że buty ślubne bez obcasa wydają się nieciekawe, a panna młoda nie czuła by się wyjątkowo. Dlatego panie, które nie są nauczone chodzić na obcasach powinny wybierać spośród tych, które mają obcas nie wyższy jak 7 cm. Jeśli chodzi o panie chodzące na obcasach bardzo często i czujące się w nich świetnie, nie ma tutaj różnicy jaką wysokość w centymetrach wybiorą.

Salon Sukni Ślubnych, Bukiet Ślubny

Buty Ślubne, Ślub, Pan Młody

Kolejna zasada w kwestii butów ślubnych dla panny młodej, to jednocześnie przestroga przed kupnem ciasnych w nadziei, że rozdepczą się do dnia ślubu podczas noszenia ich w domu lub co gorsza w czasie zabawy weselnej. Aby szerokim łukiem ominąć tego typu zdarzenia kupujmy zatem buty z naturalnej delikatnej skórki bądź satyny. Zwróćmy również uwagę na wyprofilowanie, gdyż każda z pań ma inny rodzaj stopy co oznacza się nie tylko numerem buta, ale także wysokością na tzw. przygubiu. Zwróćmy także uwagę na wszelkiego rodzaju ozdoby np. klamry, sprzączki, paseczki, dżety itp. Mogą one zmechacić czy podrzeć nam sukienkę, która nie koniecznie musi być naszą własnością, gdyż często wypożyczamy sukienki, albo podrzeć rajstopy.

Blog ślubny dla przyszłych par młodych. Dzielimy się wiedzą, aby Twój dzień ślubu i wesela był taki, jakim sobie go wymarzyliście. Wszelkie uwagi proszę kierować na maila lub poprzez messengera. Pozdrawiamy!