Dekoracje

0

Od lat dekoracje miejsc, w których odbywa się ślub czy wesele miały charakteryzować przesłanie owego miejsca. Czasy się zmieniły, a wraz z nimi forma dekoracji, gdzie dzisiejsze pomysły są bardziej nowatorskie można powiedzieć, że na poziomie światowym. Najbardziej wyszukanymi pomysłami wyróżniają się konsultanci ślubni, a także organizacje ślubne, ponieważ jest to tzw. ich chleb powszedni. Śledzenie najnowszych trendów dekorowania kościołów, sal weselnych, stołów, samochodów itp. ma ogromny wpływ na markę firmy, co jak wiadomo przekłada się na popyt.Światło, Boże Narodzenie, Oświetlenie

Kościół należy do wnętrz specyficznych, bywa, iż także zabytkowych, dlatego aby dokonać jakiejkolwiek dekoracji często trzeba porozumieć się z miejscowym proboszczem. Jednakże wracając do tematu dekoracji porady ślubne zwracają nam uwagę na odzwierciedlenie delikatności i czystości. Są to zazwyczaj atłasowe i tiulowe szarfy zdobiące sufit,  kokardy przy ławkach, bukieciki kwiatów, płatki róż na dywanie, a także nigdy nie wychodzące z mody kompozycje żywych kwiatów.

Sala Weselna, Dekoracje Ślubne

Sala weselna, to na pewno większe pole manewru chyba że dana restauracja czy hotel nie korzysta z porad weselnych naszego koordynatora. W momencie kiedy jest inaczej za pomocą dostępnych na rynku dekoracji możemy stworzyć iście bajkowy świat. Girlandy tiulowe mogą zwisać z sufitu i łączyć z filarami lub narożnikami, ciekawie wyglądają także kule różane podwieszone na odpowiedniej wysokości aby nie przeszkadzały w zabawie, pracy obsługi i kamerzysty. Krzesła ubrane w pokrowce z kokardami niczym sukienki czy ozdobione wiankami dekoracyjnymi wyglądają na prawdę uroczo i odświętnie. Nie mniej ozdób i dekoracji można wykorzystać w stosunku do stołów. Wszelkie marszczone obrusy z kokardami, serwetami i dopinanymi kwiatami biją rekordy popularności. Nie mniej modne są dekoracje wyraziste, jak drzewka zdobione kryształkami w kolorze reszty wystroju, świeczniki i lampy oświetlające zjawiskowe stoły.

Bez dekoracji ten jeden z najważniejszych dni w życiu nie należałyby do tak efektownych. Jest to jedna z ważnych kwestii, która dodaje magii oraz specyfiki owemu miejscu, jak również na długo pozostaje w pamięci. Jak to zwykle mawiamy – ach, co ty był za ślub!

Blog ślubny dla przyszłych par młodych. Dzielimy się wiedzą, aby Twój dzień ślubu i wesela był taki, jakim sobie go wymarzyliście. Wszelkie uwagi proszę kierować na maila lub poprzez messengera. Pozdrawiamy!